Vložte svou soutěž či akci do kalendáře OSH >>>

V případě, že mladý hasič (dorostenec) má zájem startovat ve vyšších kolech za jiné družstvo, než mu umožňuje trvalé bydliště (např. je členem SDH mimo katastr svého trvalého bydliště), má možnost tuto skutečnost písemnou formou oznámit ÚORM dle níže uvedeného vzoru. Uzávěrka oznámení je 31. 3. příslušného ročníku. Oznámení doručená ÚORM (SH ČMS, Římská 45, 121 07, Praha 2, případně na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) v řádném termínu budou akceptována. Mladý hasič (dorostenec), který využije možnosti přestupu, je však oprávněn startovat ve vyšších kolech hry Plamen v daném ročníku POUZE za ten kolektiv, ke kterému se v rámci přestupu přihlásil. Přestup lze uskutečnit pouze do jednoho kolektivu.

ÚORM zveřejní na www.dh.cz seznam akceptovaných přestupů vždy do 10. 4. 
V případě nesrovnalostí ve zveřejněném seznamu se může vedoucí proti němu písemně odvolat na adresu kanceláře SH ČMS nejpozději do 20. 4.

V případě, že soutěžící má při startu na krajském nebo republikovém kole trvalé bydliště mimo oblast, kterou reprezentuje, je povinen pro příslušný ročník hry Plamen nebo soutěže dorostu vyplnit oznámení o přestupu, i když není členem jiného než reprezentovaného SDH. V tomto případě bude v oznámení o přestupu v kolonce „Jsem členem SDH v“ i v kolonce, budu ve všech kolech startovat za kolektiv mladých hasičů z SDH“ název stejného SDH, jehož je soutěžící členem.

Ke stažení: 

Formulář oznámení o přestupu - Plamen

Formulář oznámení o přestupu - dorost

Po soutěži Ostravské ligy mládeže zůstaly v KD Michálkovice následující věci. Pokud je poznáváte, kontaktujte Barču na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Výsledky podzimního kola hry PLAMEN ročníku 2019/2020: 

 

Celkové výsledky hry PLAMEN ročníku 2018/2019: 

 

Celkové výsledky hry PLAMEN:

Program je určený pro všechny rozhodčí soutěží mládeže pro přípravu na zkoušky II. i I. kvalifikačního stupně.

Program umožňuje nejen generování testů, ale i přímé zkoušení, případně učení dle zadaných otázek.

Kalendář akcí

  Mladí hasiči   Jednotky PO
  Soutěže M,Ž   OSH
  více událostí    

přehled všech akcí

po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
26
27
28
29
30
31

Partneři