Vložte svou soutěž či akci do kalendáře OSH >>>

Vážené hasičky a hasiči,

stejně jako v minulých letech, tak i v roce letošním proběhne Výtvarná a literární soutěž "Požární ochrana očima dětí a mládeže 2022". Jedná se již o 48. ročník a věříme, že i v letošním roce tuto akci podpoříte.

Protože však víme, že konkurovat dílům z mateřských, základních či uměleckých škol, kde činnost probíhá pod vedením zkušených pracovníků, není jednoduchá, připravili jsme pro letošní rok novinku. Ve výtvarné a literární části vyhodnotíme kromě 3 nejlepších děl, také nejlepší dílo pouze z prací odevzdaných kolektivy mladých hasičů. Autoři těch prací získají drobné ocenění a diplom. Každé zapojené SDH, které odevzdá min. 3 práce se navíc může těšit stejně jako v minulém roce na drobnou odměnu a pamětní list. Toto ocenění bychom rádi předali v rámci vyhodnocení okresního kola hry Plamen a soutěže dorostu.

Loňské vítězné práce z okresního kola si můžete prohlédnout na FB OSH Ostrava a vítězné republikové práce na stránkách SH ČMS.

V odkazech naleznete informace k soutěži a tabulku pro zápis výsledků. Nezapomeňte zde prosím uvést i celkový počet zapojených dětí ve vašem SDH. Přikládám také souhlas se zpracováním údajů, v případě, že byste chtěli soutěž předat do škol, školek či jiných organizací. Členové SDH tento souhlas vyplňovat nemusí. 

Předem děkuji za Vaši podporu v propagaci této akce a věříme, že i letošní novinka bude větší motivací pro zapojením kolektivu mladých hasičů.

za OSH Ostrava

Mgr. Stanislava Močigembová

Do soutěže PO očima dětí a mládeže 2021 se v okrese Ostrava zapojilo celkem 585 dětí ze čtrnácti škol, dvanácti sborů dobrovolných hasičů a jednoho subjektu pracujícího s dětmi.

Komise zhodnotila veškeré přihlášené práce a níže se můžete podívat na ty, které se v jednotlivých kategoriích umístily na prvních třech místech.

Výtvarné práce naleznete také ve fotogalerii.

Požární ochrana očima dětí je literárně-výtvarná soutěž organizovaná SH ČMS určená pro širokou veřejnost. Soutěž je rozdělena do věkových kategorií dětí do 18 let.

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska vyhlašuje již 47. ročník literárně - výtvarné soutěže Požární ochrana očima dětí a mládeže.

 

Všichni vnímáme současnou nelehkou situaci. Jelikož jsou děti stále doma na distanční výuce, přinášíme možnost odevzdání prací v elektronické podobě. Buď formou scanu, nebo zasláním fotografie s obrázkem.

Bližší informace včetně dokumentů naleznete zde.

Kalendář akcí

  Mladí hasiči   Jednotky PO
  Soutěže M,Ž   OSH
  více událostí    

přehled všech akcí

po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Partneři