Do rezervačního systému výcviku řidičů JSDH byly vloženy nové termíny kurzů bezpečné jízdy na měsíc září a říjen 2020. Odkaz >>> Případné další informace sdělí velitelům JSDH, resp. jednotlivým zájemcům přímo pracovníci Centra bezpečné jízdy: info.centrum@libros.cz, tel: 732 894 914.

Vložte svou soutěž či akci do kalendáře OSH >>>

Jmenné seznamy členů výkonného výboru, odborných rad mládeže, velitelů a prevence, kontrolní a revizní rady a aktivu Zasloužilých hasičů OSH Ostrava.

Výkonný výbor:

Tomáš Lefner starosta OSH
Ladislav Čabla náměstek starosty OSH, starosta okrsku č. 1
Tomáš Zdražila náměstek starosty OSH
František Chvíla náměstek starosty OSH, vedoucí OORP
Lucie Svobodová * vedoucí OORM
Jan Peterek * vedoucí OORR
Zdeněk Gvuzď * starosta okrsku č. 2
Karel Kupka * starosta okrsku č. 3
Rostislav Kupka * starosta okrsku č. 4
Martin Kusyn zvolený zástupce okrsku č. 4
Martin Čech * starosta okrsku č. 5

* do výkonného výboru jsou zařazeni členové, kteří vykonávají funkce starostů okrsků a vedoucích odborných rad

Okresní odborná rada mládeže:

Lucie Svobodová vedoucí rady - SDH Horní Datyně
Tomáš Bobrovský zástupce okrsku č. 1 - SDH Nová Ves
Petr Gvuzď zástupce okrsku č. 2 - SDH Muglinov
Zdeněk Gvuzď zástupce okrsku č. 2 - SDH Muglinov
Stanislava Močigembová zástupce okrsku č. 2 - SDH Muglinov
Silvie Šeděnková zástupce okrsku č. 2 - SDH Heřmanice
Jan Virec zástupce okrsku č. 2 - SDH Michálkovice
Kristýna Zieglerová zástupce okrsku č. 3 - SDH Hrabová
Martin Gawryš zástupce okrsku č. 4 - SDH Pustkovec
Jindřich Šmerda zástupce okrsku č. 4 - SDH Pustkovec
Adéla Torčíková zástupce okrsku č. 4 - SDH Třebovice
David Souček zástupce okrsku č. 4 - SDH Svinov
Pavel Hrbáček zástupce okrsku č. 5 - SDH Horní Datyně
Šárka Wagnerová zástupce okrsku č. 5 - SDH Šenov

Okresní odborná rada represe: složení rady se aktualizuje

Tomáš Lefner vedoucí rady - SDH Nová Ves
Martin Novák zástupce okrsku č. 1 - SDH Nová Ves
Ivo Adámek zástupce okrsku č. 2 - SDH Muglinov
Jan Peterek zástupce okrsku č. 2 - SDH Michálkovice
Vít Ovčáček zástupce okrsku č. 3 - SDH Zábřeh
Petr Blahut zástupce okrsku č. 3 - SDH Stará Bělá
Zbyněk Slováček zástupce okrsku č. 4 - SDH Pustkovec
Rostislav Kupka zástupce okrsku č. 4 - SDH Martinov
Martin Čech zástupce okrsku č. 5 - SDH Horní Datyně

Okresní odborná rada prevence: složení rady se aktualizuje

František Chvíla vedoucí rady - SDH Mariánské Hory
Lumír Lokaj zástupce okrsku č. 1 - SDH Hošťálkovice
Radovan Šugar zástupce okrsku č. 2 - SDH Heřmanice
Jaromír Matýsek zástupce okrsku č. 3 - SDH Zábřeh
Roman Bonk zástupce okrsku č. 4 - SDH Svinov
Jiří Špetík zástupce okrsku č. 5 - SDH Radvanice

Okresní kontrolní a revizní rada:

Jan Bochňák vedoucí rady - SDH Plesná
Oldřich Zimmerman SDH Nová Ves
Jan Kos SDH Heřmanice
Václav Kusyn SDH Pustnovec
Lubomír Kubín SDH Plesná

Okresní aktiv Zasloužilých hasičů: složení aktivu se aktualizuje

Jaromír Bjalek Jaroslav Čabča Josef Dospiva
Miroslav Fajkus Vladimír Gvuzď Lubomír Haluška
Arnošt Karas Břetislav Karlinský Jan Kos
Zdeněk Kudělka Josef Plaček František Polášek
František Ptošek Milada Ptošková Anežka Rajská
Stanislav Sovinský Jindřich Šmerda Ervín Šofer
Zdeněk Štěpánek Vojtěch Švidrnoch Josef Vala
Josef Vavrač Jan Víteček Jaromír Víteček
Milan Wiatr    

 

Kalendář akcí

  Mladí hasiči   Jednotky PO
  Soutěže M,Ž   OSH
  více událostí    

přehled všech akcí

po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Partneři