Vložte svou soutěž či akci do kalendáře OSH >>>

V pátek 5. listopadu se na území města Ostravy konal další ročník netradiční odborné přípravy jednotek sborů dobrovolných hasičů pod názvem Ostravská rallye. Tato je organizována Okresním sdružením hasičů a odbornou radou represe již 9 let, jako zajímavý doplněk pravidelného vzdělávání hasičů. Celá akce je prioritně předurčena pro ty členy jednotek, kteří začínají získávat hasičské návyky a zkušenosti. V letošním roce se rallye konala v podvečerních a nočních hodinách a zúčastnilo se ji celkem 12 jednotek z okresu Ostrava se svými dopravními automobily. Pro jednotky ve složení 1+3 bylo nachystáno celkem šest stanovišť, na nichž členové plnily nejrůznější úkoly spojené se zásahovou činností.

Již posedmé zorganizovala na přelomu října a listopadu odborná rada represe OSH Ostrava doplněk odborné přípravy pro jednotky SDH pod názvem Ostravská rallye. Akce je tradičně určena zejména pro mladší a nové členy výjezdových jednotek, kteří tak mají možnost si pod dohledem starších a zkušenějších kolegů vyzkoušet nejrůznější činnosti. Úkoly byly určeny pro družstva o zmenšeném početním stavu (1+3), proto se někteří členové jednotek na jednotlivých stanovištích střídali. Do letošního ročníku se zapojilo celkem jedenáct jednotek z okresu Ostrava pro něž bylo přichystáno pět stanovišť:

I v letošním roce si pro Vás odborná rada velitelů přichystala netradiční odbornou přípravu jednotek PO s názvem Ostravská rallye.

Propozice jsou ke stažení zde.

V tradičním „dušičkovém“ termínu se odehrál letošní, již čtvrtý ročník netradiční odborné přípravy jednotek SDH okresu Ostrava s názvem Ostravská Rallye. Do hasičské zbrojnice v Nové Vsi se tak v sobotu 4. listopadu sjelo devět jednotek tvořených z velké části mladými a začínajícími hasiči. Pro ně si okresní odborná rada represe připravila celkem pět stanovišť s různorodými úkoly, mezi nimiž se jednotky postupně přesouvaly dle časového rozpisu.

Druhou říjnovou sobotu se v Ostravě uskutečnil čtvrtý ročník netradiční odborné přípravy jednotek sborů dobrovolných hasičů pod názvem Ostravská rallye. Do akce pořádané okresní odbornou radou velitelů se letos zapojilo osm ostravských jednotek. Na ty čekalo během chladné a místy deštivé soboty celkem pět stanovišť, na nichž si hlavně mladí členové jednotek mohli v praxi ověřit své znalosti a schopnosti a to pod dohledem zkušenějších kolegů.

Kalendář akcí

  Mladí hasiči   Jednotky PO
  Soutěže M,Ž   OSH
  více událostí    

přehled všech akcí

po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Partneři