Vložte svou soutěž či akci do kalendáře OSH >>>

Vážené hasičky a hasiči,

stejně jako v minulých letech, tak i v roce letošním proběhne Výtvarná a literární soutěž "Požární ochrana očima dětí a mládeže 2022". Jedná se již o 48. ročník a věříme, že i v letošním roce tuto akci podpoříte.

Protože však víme, že konkurovat dílům z mateřských, základních či uměleckých škol, kde činnost probíhá pod vedením zkušených pracovníků, není jednoduchá, připravili jsme pro letošní rok novinku. Ve výtvarné a literární části vyhodnotíme kromě 3 nejlepších děl, také nejlepší dílo pouze z prací odevzdaných kolektivy mladých hasičů. Autoři těch prací získají drobné ocenění a diplom. Každé zapojené SDH, které odevzdá min. 3 práce se navíc může těšit stejně jako v minulém roce na drobnou odměnu a pamětní list. Toto ocenění bychom rádi předali v rámci vyhodnocení okresního kola hry Plamen a soutěže dorostu.

Loňské vítězné práce z okresního kola si můžete prohlédnout na FB OSH Ostrava a vítězné republikové práce na stránkách SH ČMS.

V odkazech naleznete informace k soutěži a tabulku pro zápis výsledků. Nezapomeňte zde prosím uvést i celkový počet zapojených dětí ve vašem SDH. Přikládám také souhlas se zpracováním údajů, v případě, že byste chtěli soutěž předat do škol, školek či jiných organizací. Členové SDH tento souhlas vyplňovat nemusí. 

Předem děkuji za Vaši podporu v propagaci této akce a věříme, že i letošní novinka bude větší motivací pro zapojením kolektivu mladých hasičů.

za OSH Ostrava

Mgr. Stanislava Močigembová

Kalendář akcí

  Mladí hasiči   Jednotky PO
  Soutěže M,Ž   OSH
  více událostí    

přehled všech akcí

po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Partneři