Vložte svou soutěž či akci do kalendáře OSH >>>

Vážené sestry a bratři, vážení hasiči,

dne 9. května  od  07:00 hodin se na Krevním centru (transfuzní stanice) v Ostravě - Porubě  sejdou dobrovolní hasiči i se svými příznivci, rodinnými příslušníky a přáteli, aby společně darovali krev.

Obracíme se na Vás se žádostí o připojení k této, zcela jistě významné, humanitární akci, která je organizována, mimo jiné, u příležitosti svátku svatého Floriána.

Na podporu této významné akce bude provedena mediální kampaň v tisku, rozhlasu a televizi. 

Projednejte, prosím, tuto výzvu ve Vašich SDH a pokud se k akci připojíte, oznamte Vaše rozhodnutí nejpozději do 20. dubna písemně (e-mailem) na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  a  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  s uvedením počtu a seznamu jmen dárců, kteří půjdou darovat krev nebo plazmu  dne 9. května od  7:00 hodin a dále i předpokládaný počet dárců, kteří půjdou darovat krev  nebo plazmu v průběhu celého měsíce května viz. příloha.

Bezpodmínečně nutné je dopředu oznámit, pokud bude dárce chtít v uvedený den darovat plazmu!!

Jmenný seznam (příloha) je nutný pro oznámení počtu dárců krevnímu centru FN a zpracování prezenčních a účastnických listů a poděkování.

 

Další informace o akci „Daruj krev s dobrovolnými hasiči“

Dárci s termínem darování dne  9. 5. oznámí svoji účast nejpozději do  20. dubna na OSH Ostrava na návratce přiložené k tomuto e-mailu. Již registrovaní dárci, kteří mají své pravidelné termíny odběrů, se mohou na Krevním centru přeobjednat na tento den a při registraci na KC oznámí, že se zúčastňují akce „daruj krev s hasiči“. Do akce budou zařazeni i dárci, kteří darovali krev nebo plazmu v období od 1. do 31. května a doloží na OSH kopii záznamu o odběru.

OSH organizuje slavnostní zahájení  dne 9. 5. v 8:00 hodin za účasti přizvaných významných hostů, sponzorů a médií. 

Doporučujeme účast na akci ve vycházkovém stejnokroji SH ČMS (není však podmínka).

Jako výraz poděkování bude SDH s největším počtem dárců a prvodárců odměněn.

Jsme přesvědčeni, že podpoříte tuto významnou akci a společně pomůžeme těm, kteří tuto pomoc potřebují.

Bc. Richard Dudek DiS.

starosta OSH Ostrava

 

 

Kalendář akcí

  Mladí hasiči   Jednotky PO
  Soutěže M,Ž   OSH
  více událostí    

přehled všech akcí

po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Partneři