• Vložte svou soutěž či akci do kalendáře >>>

Členové Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska mají možnost při splnění stanovených podmínek získat odbornost v oblasti požární prevence - PREVENTISTA III.-I. Přesné podmínky jsou dány následujícím metodickým pokynem, který si můžete rovněž stáhnout.

Materiály k odbornosti PREVENTISTA:

Držitelé odborností PREVENTISTA:

V tabulce jsou uvedeni všichni držitelé odborností v okrese Ostrava s uvedením roku získání a poslední obnovy. Pro obnovení odbornosti PREVENTISTA III. a II. (co 5 let) je nutná účast nejméně na třech z pěti seminářů, které každoročně organizuje OORP.

Jméno, příjmení SDH Odbornost Obnova Účast na seminářích
III. II. I.   15 16 17 18 19 20
Lokaj Lumír Hošťálkovice       2013 A A        
Chvíla František Mariánské Hory     2001   A A        
Černín Josef Mariánské Hory   2002   2013 A A        
Černínová Miluše Mariánské Hory   2002   2013 A A        
Novák Václav Mariánské Hory   2002   2013 A A        
Nováková Ludmila Mariánské Hory   2002   2013 A A        
Voříšek Jaromír sen. Mariánské Hory   2002   2013 A          
Voříšek Jaromír Mariánské Hory   2002   2013 A A        
Voříšková Jarmila Mariánské Hory   2002   2013 A A        
Novotný Jan Mariánské Hory   2002   2013 A A        
Čabla Ladislav Přívoz     1999   A A        
Vavrač Josef Přívoz   2002   2013            
Marynčák Josef Nová Ves   2002                
Palkovič Pavel Petřkovice     2011              
Menšík Karel Antošovice   2002   2013 A A        
Dočkal Petr Antošovice   2002   2013 A A        
Šugar Radovan Heřmanice           A        
Pchálek René Muglinov 2013                  
Pchálková Monika Muglinov 2013                  
Adámek Ivo Muglinov     2008              
Krátký David Hrabová   2002   2013 A A        
Tichý Jan Proskovice           A        
Rozehnal Antonín Stará Bělá   2002   2013 A A        
Matýsek Jaromír Zábřeh   2002   2013 A A        
Kupka Karel Zábřeh   2015       A        
Hlaváč Radomír Martinov     2008     A        
Křížek Jan Martinov     2006     A        
Kubín Lubomír Plesná   2002   2013 A A        
Dedek Vladimír Plesná   2013       A        
Švoch Jan Polanka            A        
Popek Zdeněk Pustkovec   2013                
Janečka Ladislav Pustkovec   2002   2013   A        
Bonk Roman Svinov 2016       A A        
Bonková Simona Svinov 2016       A A        
Kolář Petr Třebovice           A        
Hala Bohuslav Bartovice   2008   2013            
Čechová Kateřina Horní Datyně   2013     A A        
Čech Martin Horní Datyně     2010              
Špetík Jiří Radvanice     2005              
Hrazdílek Jan Václavovice     2010              
Němeček Jan Vratimov     2014              
Dostál Jiří Vratimov     2008              

 

Kalendář akcí

Partneři