Vložte svou soutěž či akci do kalendáře OSH >>>

Soutěž tříčlenných hlídek žen

Kategorie:
Soutěže M,Ž
Datum:
sobota, 16 září 14:00
Místo konání:
HZ Václavovice - Frýdecká 439, 739 34 Václavovice
Telefon:
777 803 521
Email:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Propozice soutěže jsou k dispozici zde.

Milí přátelé,

upřímně vás všechny pozdravuji a prosím o předání připojené propozice ženám ve sboru, které věřím že když to bude jen trochu možné podpoří toto setkání a přijedou si zasoutěžit se svými kolegyněmi, nebo aspoň zúčastněné podpoří svou přítomností na tomto setkání.

Opakovaně se snažím vysvětlit, že u nás nejde o "olympijské výkony", ale o změření sil ve vzájemné šikovnosti a znalostech, které zvládají i naše hasičské děti. Určením soutěžní kategorie je věkový průměr tří soutěžících žen ve hlídce. K tomu, aby k nám ženy přijely stačí i osobní auto (ale páni velitelé, určitě najdete cestu jak to zařídíte ve své pravomoci...). Do místa konání jezdí i linka 28 DPO z konečné na stanovišti Hranečník do Václavovic zást. restaurace Čepaník (cca 25 min.), odkud je to jen několik desítek metrů k hasičárně

Soutěž je připravena nejen na hezké počasí, ale nezaskočí nás ani mokrá varianta. Nemusí se vozit žádná výzbroj, v oblečení však pamatujte na ochranu kolen a loktů, obuv doporučuji jakoukoliv sportovní s pevnou patou A nezapomeňte si přivézt jen dobrou náladu. O občerstvení je postaráno na místě.

A pro vás, bratři hasiči, ještě vzkazuji, pokud si snad účastnice nebudou jisté při některém nácviku, prosím, pomozte jim! Stejnou prosbu mám, pokud budou potřebovat vaši pomoc s jejich dopravou.

Ještě vám všem přeji hezké poslední prázdninové dny, těším se na setkání.

Milada Ptošková,

vedoucí sekce žen při OSH Ostrava

 

 
 

Všechny termíny:

  • sobota, 16 září 14:00
 

Powered by iCagenda

Kalendář akcí

Partneři